Дитячі сонцезахисні окуляри Polaroid

Polaroid дитячі окуляри, дівчинка та хлопчик в них

Дитячі сонцезахисні окуляри Polaroid – найкращий варіант сонцезахисних окулярів, який ви можете придбати для вашої дитини. Для такого ствердження є декілька причин.

Купити дитячі окуляри Полароїд. Основні причини.

Дівчата на пляжі одягнені в дитячі сонцезахисні окуляри Polaroid

Комплексний захист для очей дитини, це звичайно Polaroid дитячі окуляри.

Полароїд, захищають очі дитини не тільки від яскравого сонячного світла та ультрафіолету, але й завдяки поляризаційному фільтру забезпечує захист від відблисків.

Діти, особливо маленькі, часто дуже люблять окуляри у формі метеликів, крилець, сердець та зірочок. Найчастіше це дешеві китайські вироби, які крім затемнення нічого не роблять. А темна лінза без захисту від ультрафіолету приносить очам, і особливо дитячим, велику шкоду. Це відбувається через те, що у темряві зіниця розширюється та пропускає велику кількість ультрафіолету, який безперешкодно проходить через лінзу.

Звичайні якісні сонцезахисні окуляри забезпечують захист UV400 для дитячих очей, повністю блокуючи ультрафіолетові промені. А дитячі сонячні окуляри Polaroid ще й усувають відблиск, даючи дітям можливість більш м'яко сприймати навколишній світ.

Дитячі сонцезахисні окуляри Polaroid. Безпечні та легкість

Очевидно, що дитячі окуляри Полароїд використовуються на вулиці. Якщо дитина активна багато рухається і грає, є велика ймовірність того, що окуляри часто переміщатимуться по обличчю або взагалі спадатимуть. А це може призвести до падіння окулярів або у гіршому випадку до травмування.

Щоб зменшити ймовірність таких ситуацій, рекомендовано, щоб окуляри сиділи на дитині досить щільно. Важливо, щоб вони не тиснули і було комфортно.

Багато оправ дитячих сонячних окулярів Polaroid виготовляють з м'якого полегшеного пластику TR-90. Особливо це стосується окулярів у спортивному стилі. Важливість використання такого матеріалу особливо оцінять батьки активних дітей. Якщо дитина в сонцезахисних окулярах, під час гри вдарить оправу, то вона не розколеться, а швидше виконає роль амортизатора і пом'якшить удар.

Легкі дитячі оправи Polaroid роблять носіння сонцезахисних окулярів комфортнішим для дитини.

Стильні форми та яскраві кольори характеризують дитячі окуляри Polaroid.

Polaroid постійно розширює лінійку дитячих окулярів, випускаючи нові стильні моделі. Основна тенденція нових колекцій – це перенесення модних сучасних форм дорослих окулярів у дитячі моделі. При цьому кольорова гама дитячого Полароїда яскравіша, що дуже подобається діткам.

Зовсім не дивно, що діти в окулярах Polaroid хочуть виглядати стильно, не менше, ніж дорослі. І якщо крім захисту від сонця та поляризованого світла ви хочете, щоб дитина отримувала задоволення від носіння дитячих сонцезахисних окулярів Polaroid, то дозвольте їй взяти участь у виборі. Ця можливість дуже впливає на те, чи буде дитина носити окуляри просто тому, що її змушують батьки або із задоволенням, як будь-яку улюблену річ.

Довіра до бренду Polaroid.

Окуляри Полароїд одні з найпопулярніших сонцезахисних окулярів для дорослих. І ця популярність переважно залежить від якості окулярів, а не від престижності бренду. З кожним роком відбувається покращення якісних характеристик окулярів, а ми завжди намагаємося купувати своїм дітям найякісніші речі. То чому ж окуляри мають бути винятком?

Купити дитячі окуляри Полароїд своїй дитині, перш за все, це вибрати якість!

Дитячі окуляри Полароїд надягнені на дівчині та хлопчику

Читати більше

Часті питання про Polaroid дитячі окуляри

Купити дитячі окуляри Полароїд – це порадувати дітей
Чи підійдуть дитині дорослі окуляри Полароїд?

Починаючи з одинадцяти – дванадцяти років дітям підходять деякі моделі, які носять дорослі. Звичайно найкраще прийти в наш магазин Polaroid у Києві та приміряти на дитину кілька моделей, щоб після цього прийняти рішення про те, щоб купити дитячі окуляри Полароїд дитині. Але якщо такої можливості немає, зверніть увагу на моделі з невеликою шириною оправи.

Яку форму оправи окулярів Полароїд підібрати для дитини?

Для маленьких дітей краще вибирати спортивні форми оправ. Такі окуляри зручніше сидять на обличчі і не заважають вашому малюку.

Для дітей у віці шість років і старше форма оправи вже більше залежить від уподобань дитини. Діти вже досить усвідомлені, щоб стежити за окулярами і більше звертають увагу на їхні кольори та форми.

У нас діє акція 10% на окуляри нових колекцій 2022-2023 року

Отримай знижку
Твоя персональна знижка вже зачекалась
Окуляри Polaroid дитячі Ціна
Сонцезахисні окуляри Polaroid PLD 8019/S/SM B3V42MF Фіолетовий, Кругла - 1 Сонцезахисні окуляри Polaroid PLD 8019/S/SM B3V42MF дитячі
Код товара: 107709
750 грн